
Ультрафіолетова лампа 7 Watt для знищувачів комах 7 вт
- В наявності
- Код: 7 Watt
200 ₴
+380 (50) 717-11-08
- +380 (96) 905-45-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
UV-A лампа 7Вт
Трубчасті флуоресцентні лампи низького тиску до приладів для знищення комах, що літають. Стінки ламп зсередини покриті білим люмінофором, який перетворює короткохвильове ультрафіолетове випромінювання ртутного розряду на довгохвильовий, UV-A діапазон, з довжиною хвилі 350 нанометрів (nm). Науково доведено, що саме в цьому, безпечному для людини та довкілля спектрі УФ-випромінювання літальні комахи бачать навколишній світ, тому він є для них природною приманкою.
Для досягнення оптимальної ефективності роботи приладів, лампи треба міняти після 4 000 годин експлуатації.
Призначена для
Знищувачів комах Noveen IKN-7
Трубчасті флуоресцентні лампи низького тиску до приладів для знищення комах, що літають. Стінки ламп зсередини покриті білим люмінофором, який перетворює короткохвильове ультрафіолетове випромінювання ртутного розряду на довгохвильовий, UV-A діапазон, з довжиною хвилі 350 нанометрів (nm). Науково доведено, що саме в цьому, безпечному для людини та довкілля спектрі УФ-випромінювання літальні комахи бачать навколишній світ, тому він є для них природною приманкою.
Для досягнення оптимальної ефективності роботи приладів, лампи треба міняти після 4 000 годин експлуатації.
Напруга: 220-240 В
Частота тока: 50 Гц
Виробник: Польща Noveen
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Тип цоколя | Штир |
| Потужність | 7 Вт |
| Цоколь | 2G10 |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 180 град. |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
- Ціна: 200 ₴

